Ethernet Switches

View as List Grid

produkter 1-50 av 64

Sortera nedåtgående
  1. Luminex GigaCore 12
    Luminex GigaCore 12
    207003002
    LU 01 00036
    Finns i lager
    14 997 kr
  2. Luminex GigaCore 12 with PoE supply
    Luminex GigaCore 12 with PoE supply
    207003003
    LU 01 00036-POE
    Beställningsvara
    19 905 kr
  3. Luminex GigaCore 14R
    Luminex GigaCore 14R
    207003004
    LU 01 00038
    Beställningsvara
    22 086 kr
  4. Luminex GigaCore 14R with PoE supply
    Luminex GigaCore 14R with PoE supply
    207003005
    LU 01 00038-POE
    Beställningsvara
    26 995 kr
  5. Luminex GigaCore 16Xt
    Luminex GigaCore 16Xt
    207003006
    LU 01 00048
    Beställningsvara
    30 594 kr
  6. Luminex GigaCore 16Xt with PoE supply
    Luminex GigaCore 16Xt with PoE supply
    207003007
    LU 01 00048-POE
    Beställningsvara
    35 502 kr
  7. Luminex GigaCore 26i
    Luminex GigaCore 26i
    207003008
    LU 01 00052
    Beställningsvara
    26 231 kr
  8. Luminex GigaCore 26i with PoE (350W)
    Luminex GigaCore 26i with PoE (350W)
    207003009
    LU 01 00052-POE
    Beställningsvara
    34 629 kr
  9. Luminex GigaCore 16RFO (Neutrik DUO MMF)
  10. Luminex GigaCore 16RFO (Neutrik DUO MMF + PoE)
  11. Luminex GigaCore 16RFO (Neutrik QUAD MMF)
    Luminex GigaCore 16RFO (Neutrik QUAD MMF)
    207003012
    LU 01 00056-04
    Beställningsvara
    45 100 kr
  12. Luminex GigaCore 16RFO (Neutrik QUAD MMF + PoE)
  13. Luminex GigaCore 16RFO (Neutrik DUO SMF)
    Luminex GigaCore 16RFO (Neutrik DUO SMF)
    207003014
    LU 01 00056-06
    Beställningsvara
    49 899 kr
  14. Luminex GigaCore 16RFO (Neutrik DUO SMF + PoE)
  15. Luminex GigaCore 16RFO (Neutrik QUAD SMF)
    Luminex GigaCore 16RFO (Neutrik QUAD SMF)
    207003016
    LU 01 00056-08
    Beställningsvara
    47 609 kr
  16. Luminex GigaCore 16RFO (Neutrik QUAD SMF + PoE)
  17. Luminex GigaCore 16RFO (FiberCo Mini 2 ch MMF)
  18. Luminex GigaCore 16RFO (FiberCo Mini 2 ch MMF + PoE)
  19. Luminex GigaCore 16RFO (FiberCo Mini 4 ch MMF)
  20. Luminex GigaCore 16RFO (FiberCo Mini 4 ch MMF + PoE)
  21. Luminex GigaCore 16RFO (FiberCo Mini 2 ch SMF)
  22. Luminex GigaCore 16RFO (FiberCo Mini 2 ch SMF + PoE)
  23. Luminex GigaCore 16RFO (FiberCo Mini 4 ch SMF)
  24. Luminex GigaCore 16RFO (FiberCo Mini 4 ch SMF + PoE)
  25. Luminex GigaCore 16RFO (Fiberfox 2 ch MMF)
    Luminex GigaCore 16RFO (Fiberfox 2 ch MMF)
    207003026
    LU 01 00056-18
    Beställningsvara
    60 097 kr
  26. Luminex GigaCore 16RFO (Fiberfox 2 ch MMF + PoE)
  27. Luminex GigaCore 16RFO (Fiberfox 4 ch MMF)
    Luminex GigaCore 16RFO (Fiberfox 4 ch MMF)
    207003028
    LU 01 00056-20
    Beställningsvara
    52 571 kr
  28. Luminex GigaCore 16RFO (Fiberfox 4 ch MMF + PoE)
  29. Luminex GigaCore 16RFO PoE module + PSU
    Luminex GigaCore 16RFO PoE module + PSU
    207003030
    LU 01 00051-GC16RFO
    Beställningsvara
    6 381 kr
  30. Luminex GigaCore PoE Supply Kit for GigaCore 12/14R/16Xt
  31. Luminex GigaCore RPSU (Redundant PSU for GigaCore 14R/16Xt
  32. Luminex GigaCore 1.25GBd Multimode fiber transceiver, SFP
  33. Luminex GigaCore 1.25GBd Single Mode fiber transceiver, SF
  34. Luminex GigaCore 1.25GBd copper RJ45 transceiver, SFP
  35. Luminex GigaCore 10 (8x Neutrik Ethercon)
  36. Luminex GigaCore 10 (8x Neutrik Ethercon + PoE)
  37. Luminex GigaCore 10 (Neutrik DUO MMF)
    Luminex GigaCore 10 (Neutrik DUO MMF)
    207003038
    LU 01 00058-NDM
    Beställningsvara
    21 323 kr
  38. Luminex GigaCore 10 (Neutrik DUO MMF + PoE)
    Luminex GigaCore 10 (Neutrik DUO MMF + PoE)
    207003039
    LU-01-00058-POE-ND
    Beställningsvara
    26 885 kr
  39. Luminex GigaCore 10 (Neutrik QUAD MMF)
    Luminex GigaCore 10 (Neutrik QUAD MMF)
    207003040
    LU 01 00058-NQM
    Beställningsvara
    19 523 kr
  40. Luminex GigaCore 10 (Neutrik QUAD MMF + PoE)
    Luminex GigaCore 10 (Neutrik QUAD MMF + PoE)
    207003041
    LU 01 00058-POE-NQM
    Beställningsvara
    25 086 kr
  41. Luminex GigaCore 10 (Neutrik DUO SMF)
    Luminex GigaCore 10 (Neutrik DUO SMF)
    207003042
    LU 01 00058-NDS
    Beställningsvara
    23 450 kr
  42. Luminex GigaCore 10 (Neutrik DUO SMF + PoE)
    Luminex GigaCore 10 (Neutrik DUO SMF + PoE)
    207003043
    LU 01 00058-POE-NDS
    Beställningsvara
    29 012 kr
  43. Luminex GigaCore 10 (Neutrik QUAD SMF)
    Luminex GigaCore 10 (Neutrik QUAD SMF)
    207003044
    LU 01 00058-NQS
    Beställningsvara
    21 650 kr
  44. Luminex GigaCore 10 (Neutrik QUAD SMF + PoE)
    Luminex GigaCore 10 (Neutrik QUAD SMF + PoE)
    207003045
    LU 01 00058-POE-NQS
    Beställningsvara
    27 213 kr
  45. Luminex GigaCore 10 (Fiberfox 2 ch MMF)
    Luminex GigaCore 10 (Fiberfox 2 ch MMF)
    207003046
    LU 01 00058-F2M
    Beställningsvara
    27 813 kr
  46. Luminex GigaCore 10 (Fiberfox 2 ch MMF + PoE)
    Luminex GigaCore 10 (Fiberfox 2 ch MMF + PoE)
    207003047
    LU 01 00058-POE-F2M
    Beställningsvara
    33 375 kr
  47. Luminex GigaCore 10 (Fiberfox 4 ch MMF)
    Luminex GigaCore 10 (Fiberfox 4 ch MMF)
    207003048
    LU 01 00058-F4M
    Beställningsvara
    23 341 kr
  48. Luminex GigaCore 10 (Fiberfox 4 ch MMF + PoE)
    Luminex GigaCore 10 (Fiberfox 4 ch MMF + PoE)
    207003049
    LU 01 00058-POE-F4M
    Beställningsvara
    28 903 kr
  49. Luminex GigaCore 10 (Fiberfox 2 ch SMF)
    Luminex GigaCore 10 (Fiberfox 2 ch SMF)
    207003050
    LU 01 00058-F2S
    Beställningsvara
    40 246 kr
  50. Luminex GigaCore 10 (Fiberfox 2 ch SMF + PoE)
    Luminex GigaCore 10 (Fiberfox 2 ch SMF + PoE)
    207003051
    LU 01 00058-POE-F2S
    Beställningsvara
    45 809 kr
View as List Grid

produkter 1-50 av 64

Sortera nedåtgående
Mer